roomм. Вишневе, вул. Молодіжна, 11А
phone(099) 442-70-70phone(068) 462-70-70phone(073) 445-70-70 Facebook UA | RU

Каширіна-Астаф’єва Марина Володимирівна

Спеціальність: інфекціоніст, гепатолог, вірусолог, паразитолог Кваліфікаційна категорія: друга Медичний стаж: 12 років Основні направлення в медичній практиці: діагностика та лікування гострих та хронічних вірусних гепатитів (А, В, С, E, D, TTV, SEN); діагностика та лікування кишкових інфекцій (сальмонельоз, шигельоз, гострі гастроентероколіти тощо); діагностика та лікування гельмінтозів (аскаридоз, лямбліоз, токсокароз, дірофіляріоз, ехінококоз, ентеробіоз (гострики) тощо); діагностика та лікування ботулізму; діагностика та лікування вірусних діарей (ротавірусна, пікорнавірусна тощо); діагностика та лікування харчових токсикоінфекцій; діагностика та лікування хвороби Лайма (кліщовий борреліоз); діагностика та лікування повітряно-крапельних інфекцій (кір, краснуха, вітряна віспа, тощо); діагностика та лікування скарлатини, кашлюку, дифтерії; діагностика та лікування ГРВІ (грип, аденовірусна інфекція, риновірусна тощо); діагностика та лікування герпетичних інфекцій (герпетичні інфекції, викликані 1 та 2 типом; оперізуючий лишай, вірус Епштейна-Барр, інфекційний мононуклеоз, цитомегаловірусна інфекція, герпесвірусні інфекції, викликані 6,7, 8 типом); діагностика та лікування токсоплазмозу; діагностика та лікування менінгококової інфекції; діагностика та лікування бешихи (рожа); діагностика та лікування правцю. Профілактика гострих та хронічних вірусних гепатитів. Діагностика TORCH-інфекцій у жінок, які планують вагітність, та у вагітних. Консультування з питань вакцинації громадян, які планують подорож за кордон. Закінчила Київський медичний університет УАНМ. Тривалий час спеціалізувалася на діагностиці та лікуванні гострих та хронічних вірусних гепатитів. Окрім значної клінічної практики займається науковою діяльністю, приймає активну учать у тематичних науково-практичних конференціях, семінарах.

Відгуки

  • Алла06.10.2019 о 18:32

    Ще в травні цього року, готуючись до операції, мені потрібно було зробити купу аналізів, серед яких був і на наявність гепатиту. На жаль він був позитивний, а саме гепатит С першого типу. І я звернулась за допомогою до Марини Володимирівни. Допомога була виконана на найвищому професійному рівні: терпіння, знання та вміння робити свою нелегку справу зробили своє діло – я повністю вилікувалась. Крок за кроком, я та лікар, шли до перемоги над недугою. Наразі всих хворих на цю недугу хочу закликати до найскорішого лікування, адже сьогодні від цієї хвороби можливо повністю вилікуватись та не наражати інших на цю небезпеку. Лікування тривале і не безкоштовне, але по силі та коштам кожній людині.

  • Алексей12.04.2019 о 05:20

    В трудные минуты больному человеку необходимо, чтобы помощь врача была профессиональна выполнена – на высшем уровне! Огромное СПАСИБО за знания,умения ,терпение ,доброе сердце и золотые руки .Все эти слова адресованы замечательному врачу-інфекціоністу Марине Владимировне,человеку с большой буквы!Благодаря ей я излечился от гепатита!

Залишити коментар