roomм. Вишневе, вул. Молодіжна, 11А
phone(099) 442-70-70phone(068) 462-70-70phone(073) 445-70-70 Facebook UA | RU

Кіт Микола Ярославович

Спеціальність: лікар загальної практики сімейної медицини (сімейний лікар) Кваліфікаційна категорія: друга Медичний стаж: 7 років Основні направлення в медичній практиці: ведення дітей від 0 до 16 років, підлітків, дорослих з різноманітною патологією; діагностика та лікування інфекційних захворювань, гострих респіраторних вірусних інфекцій та їх ускладнень; діагностика та лікування глистних інвазій; діагностика та лікування хвороб органів дихання: трахеїти, бронхіти (в тому числі обструктивні), пневмонії; діагностика та лікування ЛОР-патології: риніти, синусити, фарингіти, тонзиліти, зовнішні та середні неускладнені отити; діагностика та лікування хвороб серцево-судинної системи: гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця; лікування неврологічної патологіі: радикулопатії, міозити, ішиаз, вестибулопатії; лікування офтальмологічної патології: гострі кон'юнктивіти (алергічний, інфекційний); діагностика та лікування алергологічних проблем: атопічний дерматит, гострий обструктивний бронхіт, поліноз; Закінчив Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького. Приймає активну участь у Міжнародних та Всеукраїнських науково-практичних конференціях, семінарах, присвячених питанням педіатрії, вакцинації тощо.

Відгуки

  • Віта27.08.2019 о 08:11

    Прекрасний лікар!Уважний до дитини та деталей, професійний. Нам з синочком дуже сподобався. За час прийому дав кваліфіковану і вичерпну відповідь на силу-силенну запитань мами:)

  • Оксана09.05.2019 о 22:20

    Очень довольны остались доктором. Внимательно осмотрел ребёнка, ответил на все 100500 вопросов, все рассказал доступно. В случае необходимости будем обращаться за советом к Николаю Ярославовичу. Очень рекомендуем данного доктора!!!

Залишити коментар