Працюємо у неділю

roomм. Вишневе, вул. Молодіжна, 11А
phone(099) 442-70-70phone(068) 462-70-70phone(073) 445-70-70 Facebook UA | RU

Кіт Микола Ярославович

Спеціальність: лікар загальної практики сімейної медицини (сімейний лікар) Кваліфікаційна категорія: друга Медичний стаж: 7 років Основні направлення в медичній практиці: ведення дітей від 0 до 16 років, підлітків, дорослих з різноманітною патологією; діагностика та лікування інфекційних захворювань, гострих респіраторних вірусних інфекцій та їх ускладнень; діагностика та лікування глистних інвазій; діагностика та лікування хвороб органів дихання: трахеїти, бронхіти (в тому числі обструктивні), пневмонії; діагностика та лікування ЛОР-патології: риніти, синусити, фарингіти, тонзиліти, зовнішні та середні неускладнені отити; діагностика та лікування хвороб серцево-судинної системи: гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця; лікування неврологічної патологіі: радикулопатії, міозити, ішиаз, вестибулопатії; лікування офтальмологічної патології: гострі кон'юнктивіти (алергічний, інфекційний); діагностика та лікування алергологічних проблем: атопічний дерматит, гострий обструктивний бронхіт, поліноз; надання медичної допомоги дорослим та дітям на дому та в умовах денного стаціонару. Вміння та навички: видалення кліща; промивання носової порожнини по Проетцу (кукушка); зняття післяопераційних швів. Закінчив Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького. Приймає активну участь у Міжнародних та Всеукраїнських науково-практичних конференціях, семінарах, присвячених питанням педіатрії, вакцинації тощо.

Відгуки

 • Оксана12.03.2020 о 23:17

  Наш любимый доктор!
  В первый раз год назад поставил малышке нашей правильный анализ (хотя пожилые врачи в поликлинике вообще не знали, что с нашим ребёнком и поставили 2 неправильных диагноза) и с тех пор мы ходим только к Николаю Ярославовичу!!!
  Очень рекомендуем нашего чудо-доктора всем!!!:)

 • Наталія10.12.2019 о 15:16

  Нашу сімейну скарбничку хороших лікарів поповнив КІТ М.Я.
  Огляд дитини по суті, чіткість ,зрозумілість в діагнозі та прийомі ліків – це не всі + від прийому.
  Отримати відповідь та пораду можна з безліч запитань що турбують батьків стосовно складу та прийому ліків.
  Рекомендую 🙂

 • Віта27.08.2019 о 08:11

  Прекрасний лікар!Уважний до дитини та деталей, професійний. Нам з синочком дуже сподобався. За час прийому дав кваліфіковану і вичерпну відповідь на силу-силенну запитань мами:)

 • Оксана09.05.2019 о 22:20

  Очень довольны остались доктором. Внимательно осмотрел ребёнка, ответил на все 100500 вопросов, все рассказал доступно. В случае необходимости будем обращаться за советом к Николаю Ярославовичу. Очень рекомендуем данного доктора!!!

Залишити коментар