roomм. Вишневе, вул. Молодіжна, 11А
phone(099) 442-70-70phone(068) 462-70-70phone(073) 445-70-70 Facebook UA | RU

Когут Ірина Анатоліївна

Спеціальність: отоларинголог (дорослий та дитячий) Кваліфікаційна категорія: спеціаліст Медичний стаж: 7 років Основні направлення в медичній практиці: діагностика та лікування гострих та хронічних захворювань вуха, горла, носа; консервативне та оперативне лікування зовнішніх дихальних шляхів у дорослих та дітей; пункція та дренування верхньощелепних і фронтальних пазух; розкриття паратонзилярних абсцесів, гнійних фурункулів носу та слухового проходу. Закінчила Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова, Українську військово-медичну академію. Постійно підвищує свій кваліфікаційний рівень шляхом участі у науково-практичних конференціях, семінарах, присвячених питанням профілактики, діагностики та лікування ЛОР-патологій.

Відгуки

  • Наталія25.05.2019 о 21:07

    Сьогодні була на прийомі у Ірини Анатоліївни. Дуже сподобалось, відразу поставила правильний діагноз,все детально розповіла,нічого лишнього не призначила, вже ближще до вечора, мені стало набагато краще. Чудовий спеціаліст. Велике дякую.

  • Анжела18.01.2018 о 12:29

    Доброго дня! Хотілось би щиро подякувати чудовому лікарю, професіоналу своєї справи Ірині Анатоліївні за професіоналізм, чуйне ставлення. Пані Когут яскравий приклад зразкового лікаря, який відданий своїй справі і дбає про діток. Побільше б таких лікарів! Кращого лікаря я ще не зустрічала. Однозначно рекомендую всім!

  • Татьяна16.01.2018 о 15:55

    Ирина Анатольевна – прекрасный доктор, профессионал своего дела! Наблюдаемся все семьёй у неё уже два года. Очень внимательный, корректный и доброжелательный специалист – и вылечит, и боевой дух пациентки в порядок приведет)) На все вопросы дает понятные и подробные ответы. Побольше бы таких врачей! Я уже давно её рекомендую всем своим знакомым и друзьям.

Залишити коментар