roomм. Вишневе, вул. Молодіжна, 11А
phone(099) 442-70-70phone(068) 462-70-70phone(073) 445-70-70 Facebook UA | RU

Лапенков Михайло Олександрович

Спеціальність: лікар УЗД Кваліфікаційна категорія: друга Медичний стаж: 21 рік Основні направлення в медичній практиці: УЗД органів черевної порожнини та нирок; УЗД органів малого тазу; УЗД молочних залоз; УЗД щитоподібної залози; УЗД лімфатичних вузлів та м'яких тканин; УЗД сечового міхура; УЗД простати, яєчок, калитки. Учасник Всеукраїнського благодійного фонду академіка О.О. Шалімова у 2004-2005 рр., має відзнаки від обласних державних адміністрацій за надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню Харківської, Вінницької та інших областей, високий професіоналізм, відданість справі та активну громадянську позицію. Є постійним учасником міжнародних науково-практичних конференцій з питань новітніх технологій в ультразвуковій діагностиці.

Відгуки

 • Оксана12.03.2020 о 23:20

  Очень довольна осталась доктором!
  Все грамотно объяснил, устранил за 5 минут все страхи во мне!

 • Людмила05.01.2020 о 17:34

  Михаил Александрович,мы Вам доверяем.Спасибо.

 • Олена23.11.2019 о 11:49

  Михайло Олександрович-лікар на 5+.Вже збилася із підрахунку,який раз до нього ходжу і кожен раз дуже привітний,чіткий і зрозумілий у висловлюваннях і рекомендаціях.Я і надалі буду на УЗД ходити до нього.Дякую Вам.

 • Тетяна24.06.2019 о 15:56

  Нажаль, не розділяю захоплення пацієнтів, які залишили попередні відгуки, щодо гарного відношення лікаря:( Спілкування було схоже на звинувачення і моральний пресинг. Потрібно було виключити гострий апендицит у дитини, а дитячий хірург не приймав так швидко і я вирішила зробити узд. Лікар узд одразу звинуватив мене в тому, що я не виконую вказівок педіатра щодо консультації дитячого хірурга, а чомусь прийшли до нього. Що не поїхали у обласну лікарню у Боярку до хірурга (не знали – значить, так “хотіли” дізнатися). Якщо гострий апендицит не визначається на узд, про що я не знала і на рецепції мені також не підказали, то можна ввічливо все пояснити.

 • Татьяна28.05.2018 о 15:01

  Добрый день! Лапенков Михаил Александрович очень квалифицированный специалист и замечательный человек! Обследуемся только у него всей семьёй уже года три. Здорово, что он теперь принимает и в Крюковщине. Советуем всем друзьям и знакомым! Здоровья, благополучия, довольных пациентов желаем! Спасибо!

 • Наталья05.05.2018 о 05:27

  Здравствуйте господа хорошие. Не могу не оставить комментарий. Была на прошлой неделе в доктора Лапенкова, благодарна за все. Мало того, что он не нашел то, чем меня пугали так и еще направил к врачу другой специальности, который подтвердил – Вы здоровы. За такими будущее, если не поедут в Европу. И клинике спасибо, за приём и уважение к возрасту. Я Наталия, мне 72.

 • Анна16.04.2018 о 07:30

  Я гостя из другого города! В меня была проблема по женски (простите без уточнений). В моем городе мне ставили не очень приятный диагноз. Приехала к родственникам в Вишневый и они меня сводили к замечательному человеку и главное профи доктору Лапенкову Михаилу Александровичу. Посмотрел на мой вопрос, сделал все что от него требовалось, направил куда пойти дальше и СЕЙЧАС Я КАК НОВАЯ КОПЕЙКА. А готова была уже к худшему. Спасибо Богу что есть еще такие ДОКТОРА!

 • Андрій28.01.2018 о 11:59

  Лікарів багато, а лікарів-професіоналів своєї справи мало. Один з них є Лапенков Михайло Олександрович. Людина яка ставиться до кожного пацієнта, як до рідного. Якщо здоров`я вимагає хірургічних чи інших втручань, він скаже і розкаже куди їхати і що робити далі. Такі кадри у великому дефіциті. Керівництву І.М. варто дорожити професіоналами. Дякую!!!

 • Юлия06.11.2017 о 14:00

  Спасибо огромное за то что вовремя отправили на сохранение(воспаление почек) . Очень сильно Вам благодарна!!! Вы действительно лучший врач!!!

 • Людмила11.10.2017 о 14:46

  Михаил Александрович – замечательный доктор! Доверяем ему на все 100%. Всегда очень приветливый, внимательный, профессионал в своем деле. Кроме того, всегда вовремя умеет успокоить, когда это необходимо, либо подсказать – на что стоит обратить внимание своевременно. Диагностика проводится четко, конкретно и по сути – спасибо огромное!

Залишити коментар