roomм. Вишневе, вул. Молодіжна, 11А
phone(099) 442-70-70phone(068) 462-70-70phone(073) 445-70-70 Facebook UA | RU

Остеохондроз

Що таке остеохондроз?

Остеохондроз – захворювання хребта, яке виникає внаслідок порушення структури фіброзного кільця. Через такі порушення хребці хребта стискаються, порушується амортизація, затискаються нервові закінчення, виникають сильні болі. Остеохондроз в залежності від місця локалізації може бути шийним, грудним або поперековим. Причини виникнення захворювання є різноманітними: від спадковості, надмірної ваги, сидячого образу життя до важкої фізичної праці та травм хребта.

Симптоми остеохондрозу

В залежності від місця виникнення хвороби, симптоми можуть різнитись: при шийному остеохондрозі - біль в шиї, голові, запаморочення, порушення ходи, які є розладом нормального кровопостачання голови; при грудному і поперековому остеохондрозах - біль в спині, ногах, руках, животі та грудній клітині. Крім того, не залежно від локалізації порушень хребта, можуть спостерігатися «мурашки» по тілу, оніміння окремих ділянок, холодні ноги та кисті рук. За перших ознак остеохондрозу варто одразу звернутися до лікаря - невропатолога (невролога), оскільки ця недуга сприяє розвитку інших захворювань, аж до інфаркту міокарда.

Діагностика та лікування остеохондрозу

Для діагностики захворювання можуть знадобитися додаткові обстеження (рентген, МРТ тощо). Лікування залежить від стадії захворювання та передбачає комплексний підхід до вирішення проблеми (медикаментозна терапія, фізіотерапевтичні процедури, лікувальна гімнастика, збалансоване вітамінізоване харчування). В окремих випадках доцільним є оперативне втручання. Остеохондроз вилікувати повністю не можна, але цілком реально тримати захворювання під контролем і не відчувати біль. В Медичному центрі «Імперіал Медіка» Ви можете розраховувати на професійну допомогу в лікуванні остеохондрозу хребта. Лікар-невролог вищої кваліфікаційної категорії здійснить огляд, призначить необхідні обстеження, розробить програму лікування остеохондрозу. Пам'ятайте, своєчасне звернення – запорука швидкого одужання! Ми дбаємо про Ваше здоров'я!