Працюємо у неділю

roomм. Вишневе, вул. Молодіжна, 11А
phone(099) 442-70-70phone(068) 462-70-70phone(073) 445-70-70 Facebook UA | RU

Неженцева Юлія Валеріївна

Спеціальність: хірург, проктолог Кваліфікаційна категорія: перша Медичний стаж: 9 років Основні направлення в медичній практиці: хірургічне та консервативне лікування геморою, анальних тріщин, свищів, кіст куприка і куприкових ходів, парапроктитів; фурункул, абсцес, флегмона, нагноєння атероми та інші гнійні захворювання шкіри та підшкірної клітковини; панарицій, врісший ніготь; папіломи, ліпоми і кандиломи; атерома, фіброма та інші доброякісні новоутворення шкіри і підшкірної клітковини; рани, опіки та інші пошкодження м'яких і покривних тканин; мастит, лактостаз; діагностика невідкладних хірургічних випадків; підготовка до планової хірургічної операції; післяопераційне спостереження і перев'язки; реабілітація після травм, опіків з можливим застосуванням фізіотерапії та інших процедур. Закінчила Запорізький державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа». Проходила магістратуру по хірургії в Українській військово-медичній академії. Працювала хірургом в Дніпропетровському військовому шпиталі. Клінічна ординатура в НІХТ ім. А.А. Шалімова.

Відгуки

  • Вадим05.08.2020 о 13:27

    Спасибо доктору Юлии Валерьевне за профессиональную консультацию и внимательное отношение к моей проблеме!Побольше бы таких докторов!

  • Євгеній21.11.2019 о 13:35

    Був на консультації в проктолога Неженцевої Ю.В., дуже раджу цього лікаря, оглянула, призначила доступне та ефективне лікування, дала цінні рекомендації. Рекомендую)
    Послугами клініки користуючь ще з відкриття і жодного разу не пошкодував про свій вибір адже тут завжди пивітний персонал, доступні ціни, висококваліфіковані лікарі, найкраще обладнання, чисто і затишно.

Залишити коментар