Працюємо у неділю

roomм. Вишневе, вул. Молодіжна, 11А
phone(099) 442-70-70phone(068) 462-70-70phone(073) 445-70-70 Facebook UA | RU

Ректоскопія

Що таке ректоскопія?

Ректоскопія – один із методів інструментального дослідження у проктології, який застосовується для обстеження прямої кишки, а також нижнього відділу сигмовидної кишки. Дослідження здійснюється для виявлення патологічних змін на глибині до 20-35 см від заднього проходу.

Показання до ректоскопії

Лікарі рекомендують провести ректоскопію, якщо у пацієнта є: запальний процес у прямій кишці; виділення слизу, гною з анального проходу; ректальні кровотечі; підозра на доброякісне чи злоякісне новоутворення; відчуття стороннього предмету в прямій кишці; порушення випорожнення кишечника (закрепи або діареї); періодичні або довготривалі больові відчуття у задньому проході. Також ректоскопія має проводитись з профілактичною метою, адже саме цей метод дослідження дає змогу виявити значну кількість проктологічних захворювань на ранніх стадіях, що значно полегшує лікувальний процес.

Проведення ректоскопії

Перш за все, проктолог оцінює стан анального каналу за допомогою пальцевого дослідження. Це дасть змогу з максимальною обережністю вводити інструмент для проведення ректоскопії. Після чого на потрібну відстань від заднього проходу плавно вводиться стерильний інструмент, попередньо змащений спеціальним гелем. В процесі огляду проктолог оцінює загальний стан слизової оболонки, її рельєф та еластичність, особливості судинного малюнка, визначає наявність патологічних змін. Тривалість обстеження – близько 10 хвилин. В медичному центрі «Імперіал Медіка» Ви маєте змогу пройти усі необхідні обстеження, в тому числі й ректоскопію, проконсультуватись у досвідчених проктологів-хірургів, які допоможуть Вам позбутись будь-яких делікатних проблем. Ми дбаємо про Ваше здоров'я!