Працюємо у неділю

roomм. Вишневе, вул. Молодіжна, 11А
phone(099) 442-70-70phone(068) 462-70-70phone(073) 445-70-70 Facebook UA | RU

Процун Олег Володимирович

Спеціальність: масажист Медичний стаж: 10 років Основні направлення в медичній практиці: загальний лікувальний масаж; масаж спини; лікувальний масаж ніг; масаж суглобів; масаж грудей; дренажний масаж для дорослих; антицелюлітний масаж; масаж голови. Окрім клінічної практики займається науковою діяльністю, приймає активну участь у науково-практичних конференціях, семінарах, майстер-класах, присвячених питанням сучасних та традиційних методик масажу, методам реабілітації та поновлення тонусу м'язів тощо.

Відгуки

 • Людмила02.07.2020 о 11:58

  Огромное спасибо Олегу Владимировичу за его талант и мастерство. Такого профессионала искала с мая 2019г. Лимфодренажный массаж мне очень помог. Остановил активную стадию лимфастаза нижних конечностей второй степени.Значительно уменьшились отеки ног, ушли боли. Конечно, улучшилось общее состояние.Для семи сеансов массажа результат замечательный. Буду продолжать курс. Есть одно пожелание – было бы здорово, если бы в клинике был аппарат прессотерапии. Будет полезен всем – это и лимфодренажный массаж тела и антицелюлитный.

 • admin05.07.2020 о 20:02

  Спасибо за Ваш комментарий, нам очень приятно, что Вы оценили работу нашего врача.

 • Андрій13.05.2020 о 08:41

  Чудовий лікар!
  Потрапив до нього з скаргою на різку біль в спині. Вже після першого сеансу відчув значне покращення.
  Зараз навідуюсь до Олега Володимировича за сеансами профілактичного масажу, оскільки зрозумів, що вони сильно допомагають бути сповненим енергією та перебувати в тонусі.
  Дуже вдячний йому за працю.

 • Александра03.04.2020 о 17:36

  У меня сидячая работа и начинались проблемы со спиной, шеей и кровообращением в тазу. Очень рада, что попала именно к Олегу Владимировичу. Могу смело его рекомендовать как отличного специалиста. Все проблемы прошли после курса массажей, я даже не ожидала такого хорошего результата. Спасибо огромное, Олегу Владимировичу!

 • Ксения24.03.2020 о 22:01

  Прошла курс массажей по страховке-очень довольна, массаж качественный. Буду рекомендовать друзьям и коллегам.

 • Дана08.01.2020 о 10:43

  Чудовий лікар! Допоміг розібратися з моєю проблемою, після курсу масажів почуваюсь чудово. Легко і доступно пояснює всі процеси, які відбуваються з тілом. Оскільки мені періодично треба проходити курс масажів, то буду повертатись до Олега Володимировича. Всім раджу!

 • Володимир23.12.2019 о 09:29

  До Олега ходила на масаж дочка. Хороший спеціаліст, знає підхід до маленьких дітей, вони його люблять. Пізніше ходив я сам. Робить професійно, болі в спині пройшли. Рекомендую.

 • Наталія09.12.2019 о 15:19

  Якщо ви в пошуку спеціаліста та в роздумах ВАРТО/ ЧИ НІ то не вагайтесь.
  Довірившись декільком відгукам я запислась на прийом.
  Після першого відвідування я зробила висновок ,що попередні відвідування різних людей,які називали себе масажистами ЦЕ БУЛА ТРАТА ЧАСУ.
  Закінчивши курс лікування я з впевненісю можу сказати , що моя спина витримає сидіння в офісі зранку до вечора, з розправленими плечима.
  Що не менш важливо- головні болі турбувати перестали.
  Тільки зараз я розумію наскільки все взаємопов’язано між собою в нашому організмі.
  Не соромтесь задавати питання Олегу Володимирову, адже здається він знає все , що коїться в нас під шкірою.
  Він розповість про вас більше ніж ви самі знаєте.
  Поселивши довіру,як чудового спеціаліста, наступним відвідувачем буде мій маленький син (мами мене зрозуміють).
  Дякую це замало, але щиро 🙂

 • Вікторія26.08.2019 о 13:03

  Хочеться подякувати Олегу Володимировичу за чудову допомогу в реабілітації нашого синочка.У нас вроджена клишоногість п‘ятково-варусна(лівої стопи)Ми відвідали масаж коли нам було три тижні, мало спеціалістів які хочуть займатися з такими малечами. Та з таким важким діагнозом.Протягом перших тижнів за допомогою масажу та ортезів результат нас дивував.Під час сеансу описував кожний свій рух та давав рекомендації щодо занять вдома.З великим задоволенням ходили на кожний сеанс тому, що він розважав нашого малюка.

 • Larysa20.08.2019 о 12:43

  Рекомендую прекрасного мастера своего дела! Большое спасибо за работу !

 • Валерія01.08.2019 о 17:59

  Можу сміливо рекомендувати даного спеціаліста! Олег Володимирович – висококваліфікований майстер своєї справи, який завжди знайде підхід до своїх пацієнтів( і до самих маленьких також!!!) Приходьте, не пошкодуєте!

 • Ірина30.07.2019 о 14:05

  Олег Володимирович майстер від Бога!!!Рекомендую всім відвідати і спробувати самому.Від чудо рук Олега в мене пропали болі в спині та шийному відділі.Щиро вдячна за результат.Не лише кваліфікований масажист ,професіонал своєї справи але й чудова людина!

 • Бабійчук Олексанрович19.07.2019 о 13:21

  Хочу подякувати Олегу Володимировичу за лікування, а не просто за масаж. Мав головні болі, втомлюманість, проблеми з тиском, дискомфорт в серці, зщащемлення в шиї.Пройшов безліч лікарів, УЗД судин голови, шиї, серця, лікування, мануалів і т.д. В масажі відверто не вірив, але довелось – ніщо не допомагало.
  Реально Олег Володимирович визначив проблему з перших дотиків (його висновки на 100% співпали з діагностикою технічних обстежень та лікарів).
  За 5 сеансів – “поставив на ноги”, відчув себе новим, а не відремонтованим.
  Людина професіонал своєї справи, якою живе та яку любить. Дякую і рекомендую!

 • Тетяна24.06.2019 о 16:02

  Чоловік проходив курс масажу і залишився дуже задоволеним результатом. До цього лікувався у спеціалізованій клініці, то, на його думку, тут масаж якісніший.

 • Оксана23.05.2019 о 21:02

  Уважний і розумний. Окрім того що гарно робить масаж, все детально розповідає і відповідає на всі питання.

 • Марина20.02.2019 о 10:43

  Олег Владимирович – чудесный врач и мастер своего дела! Нашему шестимесячному сыночку делал массаж при дисплазии. результат мы получили отличный.Рады, что нашли такого массажиста.А как он умеет с детьми обращаться, ребенок ни разу не заплакал. Не все родители так обращаются со своими детьми. Спасибо доктору большое!!!

 • Тамара14.02.2019 о 13:38

  Хочу искренне поблагодарить массажиста Олега Владимировича Процуна! Обращалась с такой проблемой как постоянные боли в области шеи и плеч. Результат уже после первого сеанса меня очень удивил: я почувствовала НАКОНЕЦ-ТО расслабление мышц! А после всего курса пропала скованность движений, прошли боли, больше нет такого ощущения, как будто на плечах мешок картошки носишь. Очень чуткий врач, а самое главное – он излучает приятную энергию и тепло, всегда улыбается! Видно что человек любит свою работу!

Залишити коментар