remove Кардіолог

Кардіолог – це лікар, що опікується (діагностує, лікує, призначає профілактичні заходи) органом людини, який ніколи не відпочиває, завжди працює і є своєрідним двигуном життя – серцем. В полі його зору – захворювання серцевого м'яза та судин.

Здорове серце означає повноцінне життя людини, тому періодичне відвідування кардіолога є вкрай важливим, оскільки кардіологічні захворювання (які не є вродженими) та ускладнення, з ними пов'язані, можуть бути виліковними, якщо були виявлені на початкових стадіях.

Будьте уважними до свого організму. Якщо Ви помічаєте у себе біль будь-якого типу та інтенсивності в області серця і за грудиною, лихоманку, слабкість, задуху, відчуття нестачі повітря, перебої в роботі серця, неспроможність виконати звичне фізичне навантаження, запаморочення, безсоння, тривожність, підвищений артеріальний тиск, прискорене серцебиття, набряки, надмірну пітливість, занадто низький серцевий ритм, перенесли гіпертонічний криз, з метою своєчасного виявлення кардіологічних захворювань та попередження ускладнень негайно звертайтеся до лікаря-кардіолога. Ні в якому разі не зволікайте!

Систематичного спостереження у кардіолога потребують усі, хто має хвороби серцево-судинної системи, страждає на ревматизм.

Відвідування даного фахівця також потрібно, якщо Ви плануєте вагітність.

Захворювання, які лікує кардіолог: ішемічна хвороба, вада серця, стенокардія, серцева недостатність, аритмія, інфаркти тощо.

В медичному центрі «Імперіал Медіка» Ви можете здійснити усі необхідні кардіологічні обстеження (ЕКГ, УЗД серця, лабораторні дослідження тощо) та отримати консультацію, призначення щодо лікування від кардіологів, які мають значний досвід та відмінний результат своєї роботи.

Бережіть своє серце!

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!