remove Сімейний лікар

В умовах сьогодення сімейний лікар є одним із найзатребуваніших фахівців, тому що це і педіатр, і терапевт в одній особі.

Спектр послуг, які надає сімейний лікар, дуже широкий. Це і ведення дітей від народження до 16 років, діагностика та лікування у дітей та дорослих інфекційних захворювань, ГРВІ та їх ускладнень, глистних інвазій, хвороб органів дихання, ЛОР-патологій, хвороб серцево-судинної системи, неврологічних, офтальмологічних патологій, алергологічних проблем, надання медичної допомоги дорослим та дітям на дому та в умовах денного стаціонару при гострих отруєннях, алергічних станах; надання медичної допомоги при травмах, опіках, порізах; розробка схеми вакцинації тощо.

Сімейний лікар володіє значною кількістю вмінь та навичок, які дають змогу надати екстрену допомогу пацієнтам без звернення за допомогою до вузьких фахівців: санація носової порожнини дітям до 1 року апаратним методом, з вливанням лікарських засобів; вимивання сірчаних пробок; промивання лакун мигдаликів; видалення чужорідних тіл з вуха, носа, горла; видалення кліща; промивання носової порожнини по Проетцу (кукушка); паравертебральні блокади при гострому больовому синдромі; видалення папілом на шкірі радіохвильовим методом; зняття післяопераційних швів та багато іншого.

В Медичному центрі «Імперіал Медіка» ведуть прийом висококваліфіковані спеціалісти, лікарі сімейної медицини, які проведуть огляд, призначать потрібні обстеження та лікування і малюкам, і дорослим.

Звернувшись одного разу до сімейного лікаря медичного центру «Імперіал Медіка» особисто або зі своїм малюком, Ви отримаєте для усієї своєї родини надійного професійного консультанта та порадника на довгі роки.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!