roomм. Вишневе, вул. Молодіжна, 11А
phone(099) 442-70-70phone(068) 462-70-70phone(073) 445-70-70 Facebook UA | RU

Верховець Тетяна Михайлівна

Спеціальність: акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, дитячий гінеколог Кваліфікаційна категорія: вища Медичний стаж: 36 років Основні направлення в медичній практиці: ведення вагітності; гінекологічна ендокринологія; порушення менструальної функції і нейроендокринних синдромів; планування сім'ї; жіноче безпліддя; невиношування вагітності; контрацепція; патологічний клімакс; генітальний ендометріоз; полікістоз яєчників; патологія шийки матки; лікування захворювань, що передаються статевим шляхом; запальні захворювання жіночих статевих органів; гінекологічні захворювання у дітей та підлітків. Закінчила Національний медичний університет імені Олександра Олександровича Богомольця. Окрім значної клінічної практики, постійно підвищує свій професійний рівень шляхом систематичної участі у Міжнародних науково-практичних конференціях та конгресах, присвячених питанням планування сім'ї, гінекологічній ендокринології, медичній турботі про якість жіночого здоров'я в різні періоди життя, органозберігаючим напрямкам лікування в практичній гінекології, інноваційних технологій у гінекології, мамології та естетичній медицині тощо.

Відгуки

 • Крістіна30.07.2019 о 22:57

  Я дійсно щаслива, що знайшла такого лікаря, якому довіряю. Я раджу Тетяну Михайлівну всім небайдужим до свого здоров’я жінкам. Уважна до пацієнта, терпляча, позитивна, спокійна, під час прийому приділяє уваги стільки, скільки потрібно, ніколи не призначає з препаратів нічого зайвого, все зрозуміло роз’яснює. Дякую Тетяні Михайлівні за її щоденну працю і професіоналізм!

 • Катерина02.02.2019 о 12:30

  Тетяна Михайлівна один з найкращих лікарів, яких я зустрічала, хочеться сказати велике спасибі за Вашу роботу! Рекомендувала вас всім своїм знайомим) Дякую!!!

 • Дарина02.02.2019 о 09:55

  Я прийшла до Тетяни Михайлівни в стані відчаю,радитися з приводу лікування полікістозу та безпліддя оперативним шляхом,як наполягали в іншій лікарні.
  З моменту першого візиту минуло 1.5 року. Я не лише не зробила непотрібну операцію, а й завдяки кваліфікації і професіоналізму Тетяни Михайлівни вже маю здорового синочка!
  Не було назначено жодного зайвого чи непотрібного аналізу. На всі питання завжди є відповіді.
  На прийом я їду з Києва,хоча і маю біля дому поліклініку і три приватні клініки.
  Я безмежно рада і вдячна за те,що мені подарили звернутися до знаючого, небайдужого спеціаліста і я нарешті знайшла свого лікаря.

 • Екатерина24.03.2018 о 18:08

  Долгое время я не могла забеременеть, но благодаря Татьяне Михайловне и ее рекомендациям я смогла забеременеть и выносить своего ребенка.Татьяна Михайловна врач професионал и очень добрый и отзывчивый человек.

Залишити коментар