roomм. Вишневе, вул. Молодіжна, 11А
phone(099) 442-70-70phone(068) 462-70-70phone(073) 445-70-70 Facebook

Верховець Тетяна Михайлівна

Спеціальність – акушер-гінеколог Кваліфікаційна категорія – Вища Медичний стаж – 36 років Основні направлення в медичній практиці: Ведення вагітності; Гінекологічна ендокринологія; Порушення менструальної функції і нейроендокринних синдромів; Планування сім’ї; Жіноче безпліддя; Невиношування вагітності; Контрацепція; Патологічний клімакс; Генітальний ендометріоз; Полікістоз яєчників; Патологія шийки матки; Лікування захворювань, що передаються статевим шляхом; Запальні захворювання жіночих статевих органів; Гінекологічні захворювання у дітей та підлітків. Окрім значної клінічної практики, постійно підвищує свій професійний рівень шляхом систематичної участі у Міжнародних науково-практичних конференціях та конгресах, присвячених питанням планування сім'ї, гінекологічній ендокринології, медичній турботі про якість жіночого здоров'я в різні періоди життя, органозберігаючим напрямкам лікування в практичній гінекології, інноваційних технологій у гінекології, мамології та естетичній медицині тощо.

Відгуки

 • Катерина02.02.2019 о 12:30

  Тетяна Михайлівна один з найкращих лікарів, яких я зустрічала, хочеться сказати велике спасибі за Вашу роботу! Рекомендувала вас всім своїм знайомим) Дякую!!!

 • Дарина02.02.2019 о 09:55

  Я прийшла до Тетяни Михайлівни в стані відчаю,радитися з приводу лікування полікістозу та безпліддя оперативним шляхом,як наполягали в іншій лікарні.
  З моменту першого візиту минуло 1.5 року. Я не лише не зробила непотрібну операцію, а й завдяки кваліфікації і професіоналізму Тетяни Михайлівни вже маю здорового синочка!
  Не було назначено жодного зайвого чи непотрібного аналізу. На всі питання завжди є відповіді.
  На прийом я їду з Києва,хоча і маю біля дому поліклініку і три приватні клініки.
  Я безмежно рада і вдячна за те,що мені подарили звернутися до знаючого, небайдужого спеціаліста і я нарешті знайшла свого лікаря.

 • Виктория19.01.2019 о 21:16

  Что такое деонтология и медицинская этика Верховец Татьяна Михайловна видимо не знает. Когда не понимая полной картинки происходящего пациенту ставят самые страшные диагнозы.
  Когда словом можно не только вылечить, но и убить, покалечить.
  Как можно вообще говорить о самом страшном диагнозе, просто что-то предполагая.
  Категорически не рекомендую, не советую этого доктора.

 • admin22.01.2019 о 14:24

  Шановна Вікторія.
  З приводу Вашого відгуку, головним лікарем було проведено службове розслідування, в ході якого з’ясувалося, що за результататами обстежень, які Ви пройшли в минулому році та принесли з собою на прийом, дійсно є проблема, яку слід негайно вирішити за допомогою рекомендованих лікарем Верховець спеціалістів.
  Лікар не має права приховувати від повнолітньої людини все, що стосується її здоров’я.
  Будь ласка, прислухайтесь до рекомендацій лікаря Верховець Т.М, пройдіть дообстеження та консультації необхідних спеціалістів.
  Бажаємо здоров’я.

 • Екатерина24.03.2018 о 18:08

  Долгое время я не могла забеременеть, но благодаря Татьяне Михайловне и ее рекомендациям я смогла забеременеть и выносить своего ребенка.Татьяна Михайловна врач професионал и очень добрый и отзывчивый человек.

Залишити коментар